Miski WC – luksus dla każdego?

Miski Wc stopniowo wypierają klasyczne kompakty WC. Pomimo, że klasyczny kompakt jest tańszy od nowoczesnych misek to coraz więcej osób woli dołożyć kilka złotych, by radować się eleganckim wyglądem.
Współczesne miski WC charakteryzują się wyjątkową stabilnością, wytrzymałością a także łatwym montażem. Idealnie pasują do łazienek tradycyjnych, jak również tych zaaranżowanych w stylu modernistycznym. Z racji na różnorodne kształty oraz odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% a także proste sprzątanie bez wykorzystania silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia oczekiwania konsumentów zwłaszcza dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek a także przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotąd misy WC. Stanowi to rozwiązanie zwłaszcza rekomendowane do pomieszczeń nowoczesnych. Sprawdzi się także w pomieszczeniach o małym metrażu, gdyż wizualnie powiększa przestrzeń. Z racji na brak relacji z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, prostsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie wzorem oraz używane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie trzeba martwić się kłopotliwy huk powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie pchnąć, żeby deska zamknęła się sama, dyskretnie i bezpiecznie!

Miski toaletowe bezrantowe to najnowsze osiągnięcie projektantów aranżacji ubikacji, jakie zyskuje coraz szerszą popularność. Z racji na brak kołnierza a także innych niepożądanych zagłębień w ceramice Misa WC jest bardzo prosta do zachowania w czystości.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni funkcjonalnej ubikacji. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi nurtami. Miska WC przeznaczona jest do przymocowania na ścianie, przez co posiadasz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że zachowanie higieny jest jeszcze łatwiejsze. Dobry design w połączeniu z najwyższym poziomem higieny to jedynie niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie guzik spłukujący. Ogromną korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż niezwykle łatwo jest umyć podłogę pod toaletą. Dodatkowo można ją umieścić na większej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że ubikacja, a zwłaszcza klozet to skupisko bakterii. Kołnierz w wc utrudnia precyzyjne mycie i oczyszczenie tej części miski, która jest niezauważalna dla oka, a w której zbiera się wiele baterii. Odpowiedni płyn czyszczący oraz szczotka niewątpliwie ułatwią umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także usprawniać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje tylko część miski. Ten nieregularny przepływ powoduje, iż brud zebrany pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Jednak miska bezkołnierzowa, zwana również bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wycięcia), które zapewniają swobodny przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda płynie przez kanał a także równomiernie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

You may also like...